Střelnice Karviná - 28. 8. 2011

V neděli 28. 8. se 13 členů MS Smilovice-Řeka zůčastnilo tréninkové brokové střelby v areálu střelnice v Karviné. Akce se zůčastnili také naši přátelé a drahé polovičky myslivců se svými malými ratolestmi. Celou střeleckou akci provázelo nadherné slunečné počasí a pohoda, která by šla ohodnotit známkou 1A.

Účastníci střeleb se rozdělili na 2 skupiny a absolvovali 2 střelecké disciplíny - Americký trap a Lovecké kolo. V průběhu střeleb se ukázaly výhodou zkušenosti starších střelců (především v disciplíně trapu), ale projevil se také postřeh mladých myslivců v disciplíně Lovecké kolo. Nejednalo se o žádnou vážnou soutěž, ale o pobavení, potrénování a vyhnání pavouků z flint před blížící se sezónou honů.

V disciplíně Americký trap měl nejlepší výsledek Václav Šátek starší, v disciplíně Lovecké kolo se nejlépe dařilo Přemku Muroňovi. Výsledková listina je umístěna zde.

Co říci závěrem? Důležité je, že nikdo ze zůčastněných neskončil na "výřadu". Všichni se nejenom dobře pobavili, ale ověřili si i své střelecké schopnosti. Věříme, že se tato mimořádně vydařená akce stane tradicí a v příštím roce si ji opět zopakujeme.

   >>  

© 2007 MS Smilovice - Řeka